Własne środki

Zakup systemów CDN jest najczęściej finansowana ze środków własnych przedsiębiorstw, decydujących się na rozwój własnej działalności. Firmy, które do tej pory zdecydowały się na implementację systemów CDN zyskały wiele korzyści i ułatwień w prowadzeniu biznesu.

      Leasing

Firma Mi2 we współpracy z firmami leasingowymi, zapewnia także alternatywną formę finansowania inwestycji jaką jest leasing oprogramowania i sprzętu komputerowego. Takie rozwiązanie pozwala na rozłożenie wydatków na inwestycje w czasie, dzięki czemu w ostatnim okresie zyskało wielu zwolenników.

      Dotacje z Unii Europejskiej

Dzięki przystąpieniu Polski do Unii Europejskiej polskie przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o bezzwrotne dotacje unijne, które przeznaczyć można na realizację na różnego rodzaju inwestycji. Około 15% środków unijnych, czyli około 10 mld euro, jest przeznaczonych na dofinansowanie inwestycji przedsiębiorstw, w tym również na zakup sprzętu komputerowego, oprogramowania oraz innych przedsięwzięć związanych z budową struktury informatycznej w firmach. Dotacje unijne są realizowane w systemie refundacyjnym, czyli najpierw trzeba wydać, a potem ubiegać się o zwrot części kosztów. Zatem warto skorzystać z takiej możliwości zdobycia pieniędzy i już dziś Państwa firma może zacząć ubiegać się o środki unijne.

« powrót

  •   copyright ©2010 by Mi2 Sp. z o.o.