Klienci

Systemy CDN sprawdzają się w wielu firmach działających na polskim rynku, a dzięki przeprowadzanej przez naszą firmę analizie przedwdrożeniowej, możemy zapewnić prawidłową implementację systemów w większości branż.

Wieloletnie doświadczenie producenta Comarch w dziedzinie ERP zapewnia Klientom dostęp do najbardziej potrzebnych i najczęściej wykorzystywanych funkcjonalności systemów wspomagających zarządzanie .

Grono zadowolonych Klientów naszej firmy wykorzystujących systemy CDN powiększa się z każdym miesiącem a referencje od Klientów dla systemów CDN, Comarch posiada niemalże w każdej branży.

Oto tylko niektóre rekomendacje uzyskane naszych Klientów, mamy nadzieję, że po ich lekturze zyskamy u Państwa jeszcze większe zaufanie.

W wyniku udanego i spranie przeprowadzonego wdrożenia, a także późniejszej bardzo bliskiej współpracy z firmą Mi2 Sp. z o.o.  na etapie eksploatacji systemu udało nam się wkroczyć w okres spowolnienia gospodarczego zachowując zdrowe fundamenty naszej Spółki i ambitnie planować przyszłe inwestycje.

Niniejszym jako Zarząd Mostostal Sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie pragniemy zarekomendować Państwu rozwiązania oferowane przez firmę Mi2 Sp. z o.o. z Warszawy oraz sam system CDN Optima jako doskonałe rozwiązanie dla wszystkich dynamicznie rozwijających się firm, potrafiących docenić wagę informacji zwrotnej uzyskiwanej z nowoczesnych Systemów Wspomagających Zarządzanie kierowanych na rynek małych i średnich firm.

Mostostal Sp. z o. o.

 

Jesteśmy wdzięczni firmie Mi2 Sp. z o.o. za bardzo dobrą współpracę i opiekę nad systemem CDN Optima. Chcielibyśmy serdecznie podziękować naszemu opiekunowi handlowemu, który w negocjacjach wykazywał się skutecznością oraz dużą cierpliwością i spokojem. Z przyjemnością rekomendujemy firmę Mi2 Sp. z o.o. - srebrnego Partnera Comarch.

Stowarzyszenie Rozwoju Edukacji Kulturalnej i Sztuki "Artbale"

Jesteśmy gotowi polecić firmę Mi2 Sp. z o.o., która wykonała szereg działań w celu wdrożenia oraz szkolenia pracowników z systemu CDN Optima. Współpraca z firmą Mi2 Sp. z o.o. przebiega bez zarzutu a miły i bezpośredni kontakt z przydzielonym opiekunem oraz działem wdrożeń pozwala na szybkie rozwiązanie bieżących spraw co świadczy o odpowiedzialnym i profesjonalnym podejściu do Klienta.

Walmed Sp. z o.o.

W sprawach technicznych i merytorycznych wspiera nas Autoryzowany Partner Comarch – firma Mi2 Sp. z o.o. Jesteśmy bardzo zadowoleni z fachowego i profesjonalnego wsparcia konsultantów oraz szybkiej pomocy przy rozwiązywaniu różnego rodzaju zagadnień oraz prowadzenia dodatkowych szkoleń dla naszych pracowników.
Polecamy innym biurom rachunkowym i firmom prowadzącym działalność system CDN Optima oraz firmę Mi2 Sp. z o.o. jako opiekuna wdrożeniowego Państwa systemów.

CONTROLLING Robakiewicz Zdunek Sp.j.

Opiekę nad tym systemem powierzyliśmy firmie Mi2 Sp. z o.o., która w sposób fachowy i profesjonalny pomaga nam w szkoleniach, konfiguracji i użytkowaniu CDN Optima. Z przyjemnością rekomendujemy Państwu System CDN Optima oraz naszego Partnera firmę Mi2 sp. z o.o., na której profesjonalizmie i zaangażowaniu można polegać.

CMP Pharmacentica Sp. z o.o.

Naszą decyzję o implementacji rozwiązania CDN Optima uznajemy za bardzo korzystną i godną polecenia. Także wybór partnera – Mi2 Sp. z o.o. uważamy, za trafny i z pełną świadomością polecamy Państwu tą firmę jako godną do nawiązania współpracy i powierzenia im pieczy nad wdrażanym systemem.

Alibud Maszyny Budowlane Części - Alina Maria Resner

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu system CDN Optima oraz Autoryzowanego Partnera Comarch – Mi2 Sp. z o.o. która w sposób profesjonalny przeprowadziła wdrożenie, szkolenie oraz dostosowała system do naszych potrzeb.

TIENDA Romaniuk Anna

Z przyjemnością rekomendujemy Państwu system CDN Optima oraz partnera Comarch – Mi2 sp. z o.o. która w sposób profesjonalny przeprowadziła wdrożenie, dostosowała system do naszych potrzeb oraz wykonała niezbędne modyfikacje wydruków.

ARTEO T. Kacprzak Sp. J.

Mamy przyjemność zarekomendować system CDN Optima, który spełni oczekiwania na pewno wielu firm, a także firmę Mi2 Sp. z o.o. jako wiarygodnego i godnego zaufania partnera biznesowego.

SANECO Sp. z o.o.
  •   copyright ©2010 by Mi2 Sp. z o.o.